امروز

یکشنبه 10 مهر ماه 1401

ورود به سامانه
نام كاربري
رمز عبور
گواهی دیجیتال
help desk
آيا رمز عبور خود را فراموش كرده ايد؟
جستجو


پرسش و پاسخ های متداول

1-   لزوم اظهار شرکتهای نرم افزاری داراي سيستم اخذ كد رهگيري و توضيحات مرتبط

دفتر فن آوري اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در نظر دارد با توجه به تعدد نرم افزارهاي ثبت راهنامه و اخذ كد رهگيري  شركتهاي نرم افزاري درگير موضوع را شناسايي نمايد. از اين رو لازم است اين شركتها اقدام به ثبت نام خود نمايند تااز اطلاعات
نرم افزاري و تغييرات مستندات و وب سرويسها مطلع گردند
لازم به ذكر است تعهد نامه در قبال اجراي نسخه دوم وب سرويس مي باشد كه تاريخ اجراي آن با ارايه مستندات جديد اعلام خواهد شد.
همچنين در صورتي كه شركتهاي نرم افزاري موفق به اخذ رتبه شوراي عالي انفورماتيك نشده اند تصوير نامه درخواست و يا گزارش وضعيت اقدامي خود را اسكن و ارسال نمايند تا بعداٌ مدارك خود را تكميل نمايند2-   محل چاپ كد رهگيري در راهنامه كجاست؟

چاپ كد رهگيري در راهنامه در زير محل نام و مهر و امضاي شركت است3-   نرم افزارهایی که بخواهند از وب سرویس استفاده نمایند باید دارای چه شرایطی باشند؟

برای استفاده از وب سرویس توسط نرم افزارهای دیگر باید نرم افزارها PKE باشند یعنی بتوانند با امضا الکترونیکی کار نمایندو با پیاده سازی سند وب سرویس که در قسمت آموزش کاربران همین سایت قابل دسترس می باشد می توان کد رهگیری را از طریق وب سرویس دریافت نمود.4-   چگونه با مرورگر فایر فاکس سایت ها را به صورتی که در اینترنت اکسپلورر نمایش داده می شود ببینیم؟

برای این منظور منوی TOOLS-> Add-ons را باز کرده و در قسمت جستجوی Extentions عبارت Fire IE را جستجو نمایید. بعد از نصب و ریست کردن فایر فاکس یک علامت در کنار آدرس مسیر ورودی نمایان می شود. که به صورت پیش فرض بر روی Fast قرار دارد، در صورتی که بخواهید به صورت نمایش اینترنت اکسپلورر یک سایت را مشاهده نمایید بر روی آن کلیک نمایید تا به حالت Compatible قرار بگیرد. اکنون سایت به صورت استاندارد اینترنت اکسپلورر نمایش داده می شود.تماس با ما   |  صفحه اصلی

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است